SPOTKANIE Z MARZENĄ FILIPCZAK

18 czerwca w sali multimedialnej naszej Biblioteki odbyło się spotkanie z Marzeną Filipczak - dziennikarką i pisarką, która od lat podróżuje po najodleglejszych zakątkach świata. Podróżniczka przemierza świat wyłącznie w pojedynkę. Odwiedziła subkontynent indyjski, Azję Południowo-Wschodnią i Środkową, Iran, Kurdystan oraz kraje Kaukazu. Wędrowała przez Himalaje i Grenlandię, biwakowała w afrykańskich parkach narodowych.
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać fascynujące historie z wyprawy do Turkmenistanu - jednego z najbardziej zamkniętych państw na świecie. Marzena Filipczak opowiedziała również o podróżowaniu przez Azję, Bliski Wschód czy Himalaje. To niezwykle ciekawe spotkanie z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!