"LUSTRO I OKNO Z REPORTAŻEM W WODZISŁAW ŚLĄSKI" - KOLEJNY ETAP PROJEKTU
.jpg)
"Lustro i okno z reportażem w Wodzisław Śląski" to tytuł kolejnego projektu, którego realizacja przypadnie na jesień. Będzie to cykl spotkań społeczno-literackich w których reportaż pełni rolę lustra i okna, uczy empatii i pomaga budować odporność na kryzys.
Pierwszy etap projektu za nami. Za pomocą ankiet oddaliśmy głos Wam, Czytelnikom, by spośród wskazanych, uznanych reportażystów zasugerować nazwiska, z którymi chcielibyście się spotkać i porozmawiać. Nasza ankieta dobiegła końca. Ogromnie dziękujemy każdemu z Was za poświęcony czas i podzielenie się z nami swoją opinią!
Łącznie zostało oddanych 307 głosów (z czego 51 w formie papierowej). Choć w skali miasta może nie są to wielkie liczby, dla nas to w zupełności wystarczy - mamy już jasny obraz Waszych czytelniczych preferencji i wiemy, z kim najchętniej byście się spotkali. W ankiecie najczęściej powtarzały się 4 nazwiska. Teraz zabieramy się do pracy i dopinamy ostatnie formalności z pisarzami. Trzymajcie kciuki za udane rozmowy!
Dziękujemy, że tworzycie ten projekt razem z nami!


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!