Logo Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim

POROZMAWIAJMY O MIEJSKIEJ EDUKACJI. ANKIETA DLA WSZYSTKICH PEŁNOLETNICH MIESZKAŃCÓW MIASTA

Ocena 0/5

Porozmawiajmy o miejskiej edukacji

 

Porozmawiajmy o miejskiej edukacji. Ankieta dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców miasta.

Od 3 do 17 czerwca 2026 r. mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mogą wziąć udział w anonimowym badaniu ankietowym dotyczącym miejskiej edukacji. Ankietę można wypełnić online lub stacjonarnie. Badanie skierowane jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców miasta – nie tylko rodziców dzieci szkolnych. Jego celem jest poznanie opinii na temat funkcjonowania szkół i przedszkoli, ich dostępności oraz kierunków dalszego rozwoju miejskiej edukacji.

 

W każdym roku do szkół i przedszkoli trafia coraz mniejsza liczba dzieci, co wynika ze spadającej liczby urodzeń. To wyzwanie, z którym mierzą się samorządy w całej Polsce. Dlatego miasto chce poznać opinie mieszkańców na temat miejskiej edukacji – tego, co działa dobrze i co warto uwzględnić w jej dalszym kształtowaniu.

Zebrane odpowiedzi pomogą w planowaniu działań związanych z edukacją w mieście i uwzględnieniu głosu mieszkańców.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 10 minut. Ankieta jest anonimowa, a odpowiedzi będą analizowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.

LINK DO ANKIETY

 

Papierową wersję ankiety można wypełnić w:

• Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego przy ul. Bogumińskiej 4 (Biuro Obsługi Klienta),
• Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Styczyńskiego 2,
• Wodzisławskim Centrum Kultury przy ul. ks. płk. W. Kubsza 17.

Wypełnione ankiety można wrzucać do specjalnie przygotowanych urn.

Miasto Wodzisław Śląski dziękuje za udział w badaniu i każdą przekazaną opinię.

Zachęcamy do udziału.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności