Logo Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim

OKNO DUSZY - WYSTAWA MALARSKO-FOTOGRAFICZNA

Ocena 0/5

Okno duszy – wystawa malarsko–fotograficzna

 

Projekt OKNO DUSZY realizowany przez MOK Radlin we wrześniu  2014 r. był adresowany do fotografików i malarzy. Celem  tego projektu była integracja sztuk: fotografii i malarstwa ciała (body painting).  Do uczestnictwa w spotkaniach warsztatowych zaproszeni byli artyści z naszego regionu,  a efektem końcowym projektu była wystawa fotografii artystycznej wykonanej podczas warsztatów . Na wystawie w Galerii pod Fikusem zobaczyć można efekt finalny projektu –  przepiękne artystyczne zdjęcia – portrety malowanych wcześniej modelek.

Galeria zdjęć

Okno duszy – wystawa malarsko–fotograficzna 1 Okno duszy – wystawa malarsko–fotograficzna 2 Okno duszy – wystawa malarsko–fotograficzna 3 Okno duszy – wystawa malarsko–fotograficzna 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności