MUZYCZNY BUKIET DLA MAMY. KONCERT UCZNIÓW PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA im. W. KILLARA W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

We wtorkowe popołudnie, 19 maja w sali multimedialnej Biblioteki odbył się uroczysty koncert "Muzyczny bukiet dla Mamy" w wykonaniu zdolnych uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim, pod kierunkiem p. Jolanty Kulej. Wydarzenie stało się zwieńczeniem konkursu plastycznego "Serce dla Mamy" i uświetniło rozdanie nagród wraz z dyplomami jego laureatom. Na konkurs wpłynęło 141 prac, spośród których jury nagrodziło 33 dzieła utalentowanych, młodych artystów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom .
Pokonkursową wystawę prac można zobaczyć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!