Logo Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim

LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY!

Ocena 0/5

LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY!

 

Listopadowe spotkanie dla dzieci i ich rodziców „Mamo, tato, poczytajmy!” za nami. Zostało ono zrealizowane w ramach projektu „Symbolika światła w tradycji śląskiego Bożego Narodzenia”. Tym razem tematem przewodnim zajęć był „List do Dzieciątka”. Z książek napisanych przez Marka Szołtyska uczestnicy dowiedzieli się, kto według tradycji przynosi prezenty na Śląsku. Wyposażone w tę wiedzę maluchy wraz z rodzicami stworzyły piękne rysunki przedstawiające ich wymarzone prezenty świąteczne. Następnie z pomocą opiekunów schowały je do kopert, a koperty zaadresowały do samego Dzieciątka Jezus, do Nieba. Druga część spotkania upłynęła dzieciom na wesołej zabawie w gąszczu balonów.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na kolejne spotkanie już 10 grudnia!

Zajęcia odbyły się w ramach projektu “Symbolika światła w tradycji śląskiego Bożego Narodzenia”. Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji w ramach programu Nasze tradycje.

Galeria zdjęć

LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY! LIST DO DZIECIĄTKA. MAMO, TATO, POCZYTAJMY!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności